Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Specjaliści

mgr Izabela Szymczak

pedagog (specjalność w zakresie pedagogiki opiekuńczo – resocjalizacyjnej), studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, języka polskiego, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nauczyciel dyplomowany, Od 1 września 2022r dyrektor.

mgr Anna Wojtczak

pedagog, coach, terapeuta pedagogiczny, edukator, mediator, trener grupowy, realizator programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji”, ekspert MEN do spraw awansu zawodowego nauczycieli. Nauczyciel dyplomowany.

mgr Beata Kościelniak

psycholog, coach, socjoterapeuta, trener myślenia twórczego i umiejętności interpersonalnych, realizator programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, specjalista pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i młodzieży. Nauczyciel dyplomowany.

mgr Katarzyna Lange

neurologopeda, pedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta integracji sensorycznej, terapii ręki. Nauczyciel dyplomowany.

mgr Dagmara Biernat

psycholog (specjalność w zakresie psychologii pracy i stresu), trener profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych; główne obszary działalności zawodowej to poradnictwo indywidualne i grupowe, diagnoza psychologiczna, wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży, rodziców, osób z niepełnosprawnością; działania profilaktyczne i edukacyjne, nauczyciel początkujący.

mgr Magdalena Kozakowska

surdopedagog, oligofrenopedagog, logopeda. Nauczyciel dyplomowany.

mgr Bożena Hołodiuk

pedagog, specjalista terapii pedagogicznej, logopeda (posiada Certyfikat Zawodowy Logopedy). Nauczyciel dyplomowany.

mgr Małgorzata Łacina

psycholog, specjalista z zakresu rewalidacji dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nauczyciel dyplomowany.

mgr Marta Iwaszkiewicz

pedagog, diagnosta i terapeuta w zakresie umiejętności i zdolności matematycznych, oligofrenopedagog, socjoterapeuta. Nauczyciel mianowany.

mgr Ewelina Jodłowska

tyflopedagog, oligofrenopedagog, logopeda. Nauczyciel dyplomowany.

Agnieszka Pająk

Specjalista do spraw administracyjnych.