Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie Zimowe 2021

UCZNIOWIE, RODZICE, OPIEKUNOWIE

 

Uprzejmie informujemy, iż Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Zduńskiej Woli w czasie ferii zimowych pracuje stacjonarnie. Zapraszamy w godzinach 8.00 – 16.00; wizyty po telefonicznym ustaleniu terminu; z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Psycholodzy, pedagodzy i logopedzi dostępni są od poniedziałku do piątku. Ze specjalistami, prócz spotkań na terenie Poradni, możliwy jest kontakt telefoniczny oraz przez ZOOMA lub WhatsApp.

 

Udzielamy pomocy bezpośredniej zgodnie z planem zajęć Poradni.

W okresie ferii proponujemy również:

porady, konsultacje, wsparcie interwencyjne w formie mailowej, telefonicznej, osobistej.

  • Konsultacje telefoniczne: 733 – 905 – 442
  • Konsultacje mailowe: poradnia_zdwola@wp.pl
  • Kontakt bezpośredni: Zduńska Wola ul. Żeromskiego 3A

 

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży:

  • „Słucham i rozumiem” – ćwiczenie koncentracji uwagi, pamięci słuchowej, poszerzanie zasobu słownictwa i umiejętności swobodnego wypowiadania się – w oparciu o literaturę dziecięcą – bajki (dla klas I – III szkół podstawowych).
  • „Jak radzić sobie z napięciem emocjonalnym?” – propozycje ćwiczeń relaksacyjnych (dla klas IV – VIII szkół podstawowych).
  • „Pomoc drogowa” – psychologiczne aspekty bycia dobrym kierowcą (dla klas III i IV szkół ponadpodstawowych).

 

UWAGA:

  • zapisy na zajęcia pod numerem telefonu: 43 823 36 34 lub 733 – 905 – 442
  • terminy zapisów: do 12.01.2021r.
  • możliwe jest prowadzenie zajęć dla 2 uczniów (rodzeństwo lub uczniowie mający ze sobą bezpośredni kontakt).

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA