Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zasady przyjmowania klientów w Poradni w czasie epidemii COVID-19

Zasady przyjmowania klientów w Poradni w czasie epidemii COVID-19

 

 • Zgłaszanie i odwoływanie wizyt oraz rejestracja dzieci i młodzieży odbywa się telefonicznie – 43 823 36 34 lub 733 905 442. Wizyty klientów są umawiane na konkretną datę i godzinę tylko telefonicznie.

 • Dokumenty składane przez rodziców podlegają 48-godzinnej kwarantannie (2 dni).

 • Na wizytę do poradni dziecko przychodzi z jednym rodzicem.

 • Rodzic ani dziecko nie mogą mieć widocznych objawów infekcji. Rodzic przed wejściem na teren budynku wypełnienia ankietę epidemiologiczną (załącznik 1). Dziecko i rodzic mają mierzoną temperaturę (termometr bezdotykowy).

 • Na podstawie informacji wynikających z w/w ankiety (chociaż jednej odpowiedzi TAK), widocznych objawów infekcji lub temperatury ciała 37,5 oraz wyższej, zasadna jest odmowa przyjęcia dziecka i rodzica oraz poinstruowanie o konieczności konsultacji z lekarzem lub stacją sanitarno-epidemiologiczną.

 • Na terenie poradni rodzic i dziecko przebywają w ochronnych rękawiczkach oraz w maseczce zakrywającej usta i nos z wyłączeniem:

  • dziecka do ukończenia 4. roku życia;

  • dziecka, które nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim lub innych trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust i nosa.

 • Osoby przyjmowane są zobowiązane do posiadania i korzystania w trakcie pobytu w poradni z własnych długopisów, kredek, ołówków, gumek do ścierania, o czym są informowani w trakcie umawiania na wizytę.